Nsgagag
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

3 participanți

In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Alexandru505 Sam Apr 16, 2016 6:30 pm

Darius, subsemnatul xX_IceBuilder_xX mi-a dat remove+deop pe motivul ca ''i-am stricat POMII lui james (sau cum il cheama)''! Am si martori, james nu facuse niciun pom ci eu i-am implementat,(era pentru un spawn skyblock). Tot xX_IceBuilder_xX i-a dat op lui james pe motivul ca: ,,Wow ce constructie faina''!Deci tu ca FONDATOR al serverului permiti asa ceva?! Din punctul meu de vedere, Alex (xx_IceBuilder_xx) nu ar mai trebuii sa o lase pe subsemnata ,,Andra'' cu contul sau la noi pe server sau sa mai de-a grade (tot Andra). Eu (cel putin) cred Andra mi-a dat remove+deop pentru ca pe Alex nu il cred in stare, sper sa iei masuri cat mai drastice pe aceasta tema,
Hai sa iti mai spun: James ala ameninta echipa de build (Cool0035 era online si cu mine,doar lui ii zicea) astfel: ,,O sa iei remove+ban ai sa vezi, xX_IceBuilder o sa va dea la amandoi'' (mie si lui Cool), mai mintea toti playerii de pe server astfel: ''Nu aveti incredere in Alexandru505 este un grifer ''JEPAT'' ce sparge tot''. Omule te rog spune de cand am eu op pe serverul tau am grifat ceva ce nu era bun??!?!
Cool0035 este un player foarte loial eu i-am zis astfel: ,,Cool da-mi op''. El zice: ,,Iti dau dar imi e frica ca o sa iau remove'' Eu: ,,Ai incredere in mine prietene iti garantez nu se intampla nimic''! El mi-a dat op (fiind sub stransa amenintare a lui james).Asa ca, Darius te rugam (AlphaBuild) ia masuri, noi ne-am saturat sa intre Andra sa spameze pe chat astfel: ,,TPA ME (NUSH CE NUSH CE)'' tasta ,,CapsLock'' fiind activata! Daca nu crezi in ceea ce zic te rog... intreaba-l si pe Cool si pe Andrei420_YT!
AlphaBuild si staff-ul serverului iCraft te roaga sa iei masuri! Serverul este fain, este frumos,are constructii bune, are promovari de la 5 youtuberi pana acum (care vin tot de la mine si de la Andrei420_YT)
~Alexandru505 
Alexandru505
Alexandru505

Mesaje : 89
Data de inscriere : 08/04/2016
Varsta : 24
Localizare : Calui Olt Romania

http://Legions-romania.forumer.ro

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de xDarkCybrid Sam Apr 16, 2016 7:10 pm

Rog pe Andra, poate vede acest post, să nu dea op nimănui si nici remove!
O să rezolvăm!

xDarkCybrid

Mesaje : 8
Data de inscriere : 10/04/2016
Varsta : 25
Localizare : Acolo

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Cool0035 Sam Apr 16, 2016 9:38 pm

Ba, sa va mai spun o chestie, cand faceam pvp cu james pe SkyPVP, si l-am batut de cateva ori, a abuzat, o dat fly si speed, l-am amenintat ca ii dau kill, si mi-a dat el /kill, dupaia i-am dat eu kill... ca sa se invete minte, dar tot era cu Fly si Speed 5-6 ! Merita sa aibe remove si de-op james!
Cool0035
Cool0035

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/04/2016

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Alexandru505 Dum Apr 17, 2016 6:59 am

Stati linistiti pentru amenintarile si toate cele facute are BANIP
Alexandru505
Alexandru505

Mesaje : 89
Data de inscriere : 08/04/2016
Varsta : 24
Localizare : Calui Olt Romania

http://Legions-romania.forumer.ro

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Cool0035 Dum Apr 17, 2016 9:37 am

ALEXANDRU! mai am ceva de zis, imi facu ItsAlex helperul reclamatie de ban+remove, eu doar l-am vazut ca era invizibil fara gm 3 sau vanish! Sa ia remove ca mi-a facut si reclamatie!
Cool0035
Cool0035

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/04/2016

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Cool0035 Dum Apr 17, 2016 9:38 am

Se vede ca ItsAlex poate fii un suspect in treaba asta, ca ma ameninta si el ca imi dai remove+ban... LOL
Cool0035
Cool0035

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/04/2016

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Cool0035 Dum Apr 17, 2016 9:39 am

Si i-am zis ca are Auto-Disconnect, si poate asa e. Dar i-am vazut SPRINTU! Te rog sa fii mai atent cu el ca imi face si reclamatie! Si reclamatia lui e belea!
Cool0035
Cool0035

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/04/2016

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Alexandru505 Dum Apr 17, 2016 12:21 pm

Are remove! Si nu mai fa post hunting! Mz
inchis
Alexandru505
Alexandru505

Mesaje : 89
Data de inscriere : 08/04/2016
Varsta : 24
Localizare : Calui Olt Romania

http://Legions-romania.forumer.ro

Sus In jos

Cerere [ORICE(ban,remove,etc] Empty Re: Cerere [ORICE(ban,remove,etc]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum